Pobierz darmowe materiały z portalu PracowniaLogopedy.pl
 
 
 
PRZEJDŹ DO POBIERANIA

Wypełnij poniższy formularz,
aby pobrać darmowe materiały!

Dzięki pobranym materiałom:

Copyright © 2015 Forum Media Polska

PracowniaLogopedy.pl współtworzą:

Dr nauk humanistycznych Ewa Jeżewska-Krasnodębska
logopeda dyplomowany, pedagog specjalny, neuroterapeuta Biofeedback, specjalista w zakresie zaburzeń komunikacji w mowie i piśmie u dzieci i dorosłych. Prodziekan Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, kierownik Studiów Logopedycznych tej uczelni. Założycielka i opiekun merytoryczny Centrum Terapii Dziecka w Warszawie i Otwocku, ekspert w zakresie logopedii i pedagogiki specjalnej w MEN. W praktyce zawodowej specjalizuje się w diagnozie i terapii różnych zaburzeń mowy u dzieci i dorosłych, szczególnie w zakresie wczesnej interwencji logopedycznej, profilaktyki logopedycznej, opóźnienia rozwoju mowy, zaburzeń pochodzenia korowego oraz dyslalii u dzieci i dorosłych.

stworzone, by wspomóc Cię w codziennej pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

POBIERZ

W pakiecie do pobrania znajdziesz m.in.:

  • Dowiesz się z filmu instruktażowego, jak prawidłowo przeprowadzić badanie funkcji oddechowej
  • Podpatrzysz, jakie ćwiczenia artykulacyjne wykorzystuje w swojej praktyce Ewa Jeżewska-Krasnodębska, jedna z najlepszych specjalistek z dziedziny logopedii w kraju
  • Zainteresujesz zajęciami dzieci ze zdiagnozowanym lambdacyzmem dzięki ciekawym ćwiczeniom oraz atrakcyjnym kartom pracy
  • Nie będziesz spędzać wielu godzin na poszukiwaniu inspiracji do zajęć logopedycznych
  • Otrzymasz sprawdzone pomysły, które znacząco wspomogą terapię Twoich pacjentów
Ewa Małachowska
logopeda, neurologopeda, logorytmik, glottodydaktyk; nauczyciel dyplomowany, ekspert MEN, posiada certyfikat zawodowy logopedy. Pracuje w Zespole Szkół Nr 9 w Toruniu oraz na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie prowadzi zajęcia praktyczne i teoretyczne ze studentami studiów stacjonarnych i podyplomowych Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Nauk Pedagogicznych. Współpracuje z ośrodkami doskonalenia nauczycieli, prowadząc kursy i warsztaty logopedyczne. Pełni funkcję Przewodniczącej Polskiego Związku Logopedów.
Justyna Pacura-Syrocka
certyfikowany neurologopeda, oligofrenopedagog, wykładowca KPSW, członek zarządu PZL, autorka artykułów o tematyce logopedycznej, specjalistka z dziedziny terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń komunikacji językowej u dzieci z zespołem Downa.
Regina Pana
logopeda, specjalista z zakresu terapii zaburzeń komunikacji językowej. W swojej pracy stara się łączyć różnorodne formy i metody pracy, traktując terapię jako całość poczynań związanych z funkcjonowaniem pacjenta. Autorka wielu artykułów, szkoleniowiec.

wideo:

  • Afazja - kształtowanie umiejętności tworzenia i użycia przeciwieństw
  • Ćwiczenie w terapii bezdźwięczności w f1

materiały:

  • LAMBDACYZM – terapia zaburzenia

Wydawca:

Forum Media Polska

Forum Media Polska jest polską częścią międzynarodowego holdingu wydawniczego Forum Media Group. Działamy na rynku już 17 lat, co pozwoliło nam się znaleźć w pierwszej trójce największych wydawnictw fachowych w Polsce. Współpracując z najlepszymi specjalistami w branży, publikujemy najpopularniejsze materiały wspomagające pracę kadry w placówkach oświaty. Wybierając nasze publikacje, zyskujesz pewność, że zawarte w nich informacje są zawsze aktualne i znacząco przyczynią się do większej jakości Twojej pracy.

Please correct the following errors: