Pobierz przykładowy numer

Doradca w pomocy społecznej

Jesteśmy najchętniej czytanym czasopismem
dla pomocy społecznej, zaufało nam już
ponad 2 500 czytelników.

Czym wyróżnia się nasze czasopismo:

Co miesiąc dostarczamy naszym czytelnikom 48 stron przydatnych materiałów i narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy.
 

Czytam regularnie ten magazyn od kilkunastu miesięcy i muszę przyznać, że znalezione tam treści już wiele razy ułatwiły mi codzienną pracę - warto!

Pobierz darmowy numer i przekonaj się, że warto!

Z praktyki pracownika socjalnego

- w każdym numerze opisujemy szczegółowo różne przypadki „z terenu”, przykłady kontrowersyjnych i drastycznych interwencji, pracownicy dzielą się swoimi metodami pracy, doświadczeniami tego, co „działa”, a co nie w konkretnej sytuacji.

Doradca Pomocy Społecznej © Copyright 2015

Wypełnij formularz

Po wypełnieniu formularza będziesz mogła pobrać cały numer za darmo!

POBIERZ

100% Privacy Guaranteed.

1
2
3

Paweł Wiśniewski
Asystent Rodziny

Piszą dla nas wyłącznie eksperci praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 
Nad jakością merytoryczną czasopisma czuwa Sylwia Juźwiak – prawnik z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z instytucjami pomocy społecznej.
 
W każdym numerze znajdziesz specjalny dział poświęcony asystentowi rodziny prowadzony przez dr hab. Izabelę Krasiejko – wybitną specjalistę w zakresie roli i zadań asystenta rodziny w systemie pomocy społecznej.
 
4

PRZYKŁADOWE RUBRYKI CZASOPISMA

Wydawca:

Forum Media Polska

Polska 13, Poznań | 61 66 55 800 ​ | czasopisma_branzowe@forum-media.pl

Zdaniem psychologa

– bez zbędnego teoretyzowania psycholodzy udzielają rzeczowych i fachowych porad – w sposób prosty i zrozumiały. Prezentują skuteczne terapie w najtrudniejszych sytuacjach, mechanizmy działania ludzkiej psychiki, stawiają diagnozy, wskazują na potencjalne przyczyny różnych zachowań, zalecają terapie lub formy współpracy.

Stop przemocy

– przemoc domowa jest jednym z najważniejszych wyzwań dla pomocy społecznej. Dlatego w tym dziale przeczytają Państwo o metodach działania w różnych sytuacjach związanych z przemocą domową (kiedy ofiarą jest kobieta, dziecko, osoba starsza).

Asystent rodziny

- autorska rubryka dr hab. Izabeli Krasiejko, w której radzi jak prawidłowo realizować zadania asystenta rodziny, podpowiada skuteczne sposoby na rozwiązanie najczęstszych problemów polskich rodzin, prezentuje gotowe do zastosowania narzędzia wspierające pracę asystenta.

Please correct the following errors: