Już blisko 4000 osób
otrzymuje każde wydanie naszego magazynu i dołączyło do czytelników
Monitora Zamówień Publicznych!

Wydawca:

Forum Media Polska

Polska 13, Poznań | 61 66 55 800 ​ | bok@forum-media.pl

Copy rights Forum Media Polska 2016

POBIERZ DARMOWY ARTYKUŁ

Aby pobrać darmowy artykuł,
wypełnij fomularz

Praktyczna formuła Magazynu ułatwi Ci Twoją codzienną pracę ponieważ:

Jest to pierwsza na rynku publikacja, która w tak kompleksowy sposób przekazuje wysokiej jakości wiedzę z zakresu zamówień publicznych.

Nie będziesz tracił czasu na wertowanie opasłych poradników, żmudne czytanie całych orzeczeń i opracowywanie od podstaw dokumentów – w jednym miejscu znajdziesz przejrzyste komentarze ekspertów, wzorcową dokumentację oraz omówienia linii orzeczniczej

Nie narazisz się na ryzyko groźnej w skutkach dowolnej interpretacji przepisów urzędników i kontrolerów, wyposażając się w nie do podważenia wykładnię prawa i argumenty.

Zyskasz pewność, że Twoja oferta w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest prawidłowo sporządzona i dowiesz się, jak wygrać przetarg, by zdobyć kontrakt.

Czym wyróżnia się nasze czasopismo?

To Państwo tworzą „Monitor Zamówień Publicznych” – zakres tematyczny czasopisma powstaje w odpowiedzi na realne potrzeby zgłaszane bezpośrednio przez Czytelników. Tworzymy je z praktykami – starannie wybieramy tych autorów, którzy na co dzień biorą udział w rozwiązywaniu praktycznych problemów zamawiających i wykonawców. W przeciwieństwie do przypadkowej i wyrywkowej informacji znalezionej w sieci prezentujemy tylko sprawdzoną wiedzę w bardzo przystępnej formie – checklist, gotowych dokumentów lub ich części, rozstrzygających odpowiedzi. Jako jedyne czasopismo w każdym numerze przygotowujemy dla Państwa gotowe dokumenty do natychmiastowego zastosowania – druki i wzory SIWZ zgodne z aktualnymi nowelizacjami ustawy Pzp.

POBIERZ DARMOWY ARTYKUŁ

Zamieszczone w czasopiśmie wzorcowe dokumenty SIWZ znacznie uprościły moją pracę. Poza tym dużym ułatwieniem dla mnie jest możliwość konsultowania wszelkich wątpliwości z ekspertami OSKZP.

Poznaj wybrane opinie prenumeratorów:

To bardzo merytoryczne czasopismo, prezentuje wiele ciekawych artykułów i komentarzy z dziedziny zamówień, które są przystępnie napisane. Polecam.

Marek Kępiński, specjalista ds. zamówień publicznych dużej firmy budowlanej, województwo mazowieckie

Justyna Ambroziewicz, specjalista ds. zamówień publicznych w urzędzie gminy, województwo wielkopolskie

Poznaj Monitor Zamówień Publicznych
Najlepsze źródło informacji o problematyce zamówień publicznych

Przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy artykuł naszego czasopisma.
Możesz go 
pobrać tutaj

Fix the following errors:
Hide