Wydawca

Wydawcą magazynu  Leaders Magazine jest Forum Media Polska

  • Adres: ul. Polska 13, 60-595 Poznań
  • redakcja@leadersmagazine.pl
ZAMÓW

Zamówienie prenumeraty

Zobacz więcej

Najnowszy magazyn dla specjalistów HR

Znajdziesz nas także na:

Odkryj nowe oblicze HR

Praktyczne case study

Gotowe narzędzia HR

Coaching w biznesie

Prawo pracy dla zarządzających

Made With         in Earth | copy right Forum Media Polska

Our Best Services

Sorem ipsum dolor sit amet consectetur ambert adipisicing aperiam Sorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit Suscipit illo voluptas aperiam Sorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elite Suscipit illo voluptas aperiam. 

Starting From 15,99$

Good Prices For All

399 zł netto

prenumerata roczna obejmująca
6 numerów dwumiesięcznika

roczna podstawowa

dobry wybór na start

549 zł netto

prenumerata roczna obejmująca 6 numerów dwumiesięcznika oraz dostęp do portalu i archiwum

dla profesjonalistów

roczna pełna

Zamów prenumeratę

Trener i certyfikowany coach ICF (ACC), trener inspirowany NVC
i systemic coaching®. Zdobyła doświadczenie menedżerskie kierując pracą szkoły językowej oraz jako dyrektor wielkopolskich struktur International Coaching Federation. Przedsiębiorca, wykładowca poznańskich uczelni (WSB, WSNHiD). Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów, komunikacji w zespole, rozwiązywaniu konfliktów. Pracuje głównie procesowo w coachingu zespołowym i grupowym.

Inga Bielińska

coaching

jako jedyni na rynku udostępniamy opracowane przez certyfikowanych coachów ICF narzędzia pracy z klientem, wzorcowe modele, ćwiczenia pozwalające przygotować się do akredytacji.

hr news

wyselekcjonowane przez specjalistów najnowsze trendy, dobre praktyki i ciekawe rozwiązania HR z innych krajów wraz z ich kompleksową analizą kosztową i przykładami, w jaki sposób można przedłożyć je na nasze realia i dostosować do małych i większych firm.

od kuchni

dokładnie prześwietlamy wszystkie działania HR w różnych firmach. Analizujemy, które rozwiązania są opłacalne i jakie przynoszą efekty. W niestandardowy sposób omawiamy problemy związane m.in. z rekrutacją i adaptacją nowego pracownika, motywacją pracowników, budowaniem ścieżek kariery, zatrzymaniem najlepszych pracowników.

 

O magazynieZawartośćPiszą dla nasW najbliższym numerze

prawo pracy w biznesie

w przystępny i praktyczny sposób pokazujemy, jak należy interpretować nowości w prawie, aby stworzyć lepszą politykę personalną, która zwiększy lojalność pracowników.

wizerunek pracodawcy i csr

udowadniamy, że nie musisz mieć milionowego budżetu, aby zbudować pozytywny i konsekwentny wizerunek pracodawcy. Pokażemy Ci jak przyciągnąć i utrzymać najlepszych pracowników, jak motywować pokolenia x i y.

warsztat hr

bank pomysłów z nowatorskimi oraz przetestowanymi w różnej wielkości firmach narzędziami rozwijającymi kompetencje pracowników, motywującymi do pracy i budującymi lojalność. Dodatkowe materiały do samokształcenia dla specjalistów ds. HR - od ćwiczeń i testów w językach obcych, przez gry wspomagające komunikację i kooperację, aż po kwestionariusze ocen kompetencji pracowniczych.

O magazynie

Leaders’ Magazine to pierwsze na rynku czasopismo, które od kuchni pokazuje, jak przyciągnąć i zatrzymać najlepszych pracowników w firmie.

Za stronę merytoryczną magazynu odpowiadają specjaliści praktycy z branży HR oraz zespół coachów skupionych wokół International Coach Federation.

Czym magazyn Leaders’ Magazine wyróżnia się na rynku?  

Prenumerata
  • Ujawniamy gotowe i przetestowane rozwiązania,  których wdrożenie przynosi wymierne efekty bez generowania dodatkowych kosztów.
  • Promujemy tylko te sprawdzone za granicą metody, które można z sukcesem wprowadzić w polskich realiach.
  • Przedstawiamy  zawsze kilka rozwiązania każdego problemu, które zostały przetestowane w rożnych firmach wskazując plusy i minusy  wybranych metod.
  • Dajemy dostęp do realnych case studies, które faktycznie miały miejsce w polskich firmach.
  • Zapewniamy znaczący wzrost twojej pozycji zawodowej dając Ci możliwość skorzystania z doświadczeń najlepszych specjalistów – praktyków z realnymi sukcesami zawodowymi.

Stałe rubryki magazynu

Piszą dla nas:

Zofia Jakubczyńska

Założyciel Human Lab. Trener i coach ICF. Praktyk zarządzania i sprzedaży. Współtworzyła grupę coachów pracujących z doradcami klientów. Wykorzystując zdobyte doświadczenie specjalizuje się we wspieraniu talentów w osiąganiu celów zawodowych poprzez rozwijanie miękkich kompetencji.

Marta Rogowska

Ekspert z zakresu HR, z biznesem zetknęła się pracując przez wiele lat na stanowisku menedżerskim w międzynarodowej instytucji finansowej. W swojej pracy wspierała kadrę menedżerską w realizowaniu procesów HR, rozwiązywaniu trudnych spraw pracowniczych i wdrażaniu rozwiązań dotyczących zarządzania ludźmi. Opracowywała i realizowała projekty rozwojowe.
Trener i certyfikowany coach ACC (ICF) i ICC, współpracujący z biznesem, zewnętrzny asesor dla jednej z największych firm w Polsce w branży FMCG. Z wykształcenia psycholog pracy.

Beata Chorągwicka

Doktor psychologii pracy i organizacji, doradca biznesowy ds. HR z doświadczeniem w organizacjach o zasięgach międzynarodowym, wykładowca akademicki, trener. Obecnie Główny Specjalista ds. Projektów HR w firmie KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna

Poruszane tematy

Słyszałeś, że... czyli plotka w firmie – jak ograniczyć rozprzestrzenianie się niepotwierdzonych informacji i skutecznie dementować te niewygodne dla firmy.

Jak ciąć koszty pracownicze bez zwolnień – jakimi instrumentami dysponuje pracodawca, który chce ograniczyć koszty związane z zatrudnienie nie tracąc przy tym wykwalifikowanej kadry.

Rynek pracownika na przykładzie branży IT – jak pracodawca może zrekrutować i utrzymać w firmie pracownika z branży, na której panuje rynek pracownika. Jak weryfikować kandydatów?

 Jak zweryfikować umiejętności pracownika na okresie próbnym? Mechanizmy pozwalające na kompleksowe sprawdzenie kompetencji i zaangażowania potencjalnego pracownika.

Programy stażowe w firmie – jak pozyskać wartościowych stażystów i wyłowić z nich talenty, które dołączą do pracowników. Jak organizować pracę stażystów, aby chcieli pozostać w firmie i budowali dobrą opinię o marce pracodawcy.

Alternatywa dla rocznego urlopu macierzyńskiego – jak nie stracić pracownicy na rok. Jakie instrumenty daje prawo, aby nie tracić kontaktu z pracownicą, która urodziła dziecko? Jak można zorganizować pracę na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim?

Pracodawca bez marki, czyli jak zabrać się do budowania renomy od postaw – kompleksowy poradnik dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Rubryka specjalna – COACHING

  • Coaching szyty na miarę – jak wybrać coacha by spełnił pokładane w nim nadzieje i zrealizował określone cele.  Zestaw sprawdzonych narzędzi pozwalający zweryfikować dostosowanie coacha do potrzeb i realiów firmy.
  • Praktyczne narzędzia pracy coacha
  • Motywacja jednostki a praca zespołowa. 7 źródeł motywacji.
ZOBACZ PRZYKŁADOWE ARTYKUŁY

Wiecej informacji o magazynie otrzymasz pod numerem:
61-66-55-765

Reklama w magazynie:
reklama@leadersmagazine.pl  |  tel. 61 66 55 765

Patronat merytoryczny:

-15% rabatu dla członków ICF Polska

Przykładowe artykuły

Certyfikowany Coach ACC ICF i CoachWise™, trener i konsultant w biznesie, doświadczony menedżer. Absolwentka programu CoachWise Essentials™, Equipped™, Proficiency™. Certyfikowany partner WAY2IMPROVE w zakresie stosowania narzędzi diagnostycznych oraz praktyk metody POINTS OF YOU™. Trener coachingu, mentor coach i superwizor. Zrzeszona w International Coach Federation (ICF). Wykorzystując doświadczenie menedżerskie na różnych szczeblach zarządzania wspiera organizacje biznesowe w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych. 

Elżbieta Jagodzińska - Pawluk

Fix the following errors:
Hide