Pobierz dokumenty

Wypełnij krótki formularz
i pobierz darmowy numer

Dzięki danym kontaktowym, będziemy mogli informować Cię o kolejnych darmowych pakietach!

LOGOPEDO
POBIERZ DARMOWY
NUMER MAGAZYNU

Copyright © 2014 Forum Media Polska. All rights reserved.

Pewność, że nad jakością każdego artykułu czuwa Polski Związek Logopedów jako patronat merytoryczny czasopisma

Wśród autorów piszący dla Forum Logopedy znajdziesz:

Dlaczego warto nam zaufać?

Forum Media Polska od ponad 15 lat przy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży publikuje najpopularniejsze materiały wspomagające pracę kadry w placówkach oświaty. Wybierajac nasze publikacje zyskujesz pewność, że zawarte w nich informacje są zawsze aktualne i znacząca przyczynią się do poprawy i przyspieszenia Twojej pracy.

Anna Walencik-Topiłko - Doktor nauk humanistycznych, językoznawca, logopeda (neurologopeda, logorytmik, specjalista w zakresie emisji głosu). Od dwudziestu lat zajmuje się logopedią zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Jest autorką licznych publikacji naukowych, autorką książek, programów multimedialnych dla dzieci, twórca piosenek, wierszyków i opowiadań logopedycznych Prowadzi diagnozę i terapię pacjentów oraz szkolenia i warsztaty dla specjalistów.

Co zyskujesz dzięki Forum Logopedy?

Spodobał Ci się darmowy numer?
Sprawdź nasze publikacje dla logopedów!

Ewa Małachowska – logopeda, neurologopeda, logorytmik, glottodydaktyk; nauczyciel dyplomowany, ekspert MEN, posiada certyfikat zawodowy logopedy. Pracuje w Zespole Szkół Nr 9 w Toruniu oraz na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie prowadzi zajęcia praktyczne i teoretyczne ze studentami studiów stacjonarnych i podyplomowych Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Nauk Pedagogicznych. Współpracuje z ośrodkami doskonalenia nauczycieli, prowadząc kursy i warsztaty logopedyczne. Pełni funkcję Przewodniczącej Polskiego Związku Logopedów.

Karina Szafrańska - dr nauk hum. Kierownik Zakładu Logopedii w Pedagogium Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Pedagog logopeda i neurologopeda, a jej zainteresowania naukowe obejmują problematykę zaburzeń komunikacji, zaburzeń w rozwoju dzieci i młodzieży i profilaktyki zachowań ryzykownych.

Praktyczne wskazówki specjalistów, które pozwolą skutecznie prowadzić terapię, także niszowych przypadków

Umiejętność doboru odpowiednich metod pracy dzięki podpowiedziom ekspertów danego zaburzenia oraz innych specjalistów: foniatry, ortodonty, psychologa, laryngologa, psychiatry

Atrakcyjne scenariusze i wskazówki do wykorzystania podczas zajęć z podopiecznymi z różnymi zaburzeniami mowy

Dostęp do wszystkich artykułów oraz dokumentów na potrzeby prowadzonej terapii, nagrań muzycznych i dźwiękonaśladowczych wspomagających i uatrakcyjniających zajęcia w wersji online czasopisma

Forum Logopedy
dwumiesięcznik

Teczka Pracy
Logopedy

 

Teczka Terapii
Zajęciowej

 

Jedyne czasopismo z rekomendacją PZL!

Zofia Pniewska -Kosiorek certyfikowany neurologopeda z ponad 30-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w pracy z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi oraz dorosłymi z zaburzoną mową i głosem, opracowuje programy rozwojowe. Obecnie prowadzi Centrum terapii mowy, głosu i dysfagii oraz wczesnej interwencji terapeutycznej w Ośrodku”LogoNeuroMed”.Autor programu "Trening neurorozwojowy w terapii logopedycznej". Preferuje w pracy metody ruchowe oraz manualną regulację napięcia mięśniowego jako bazę do korekcji problemów logopedycznych.

Please correct the following errors: