Zdecydowanie warto sprawdzić ten magazyn, bo na polskim rynku wydawniczym brakowało tak praktycznej pozycji dla restauratorów

biznes catering i restauracje © Copyright 2015

Pobierz darmowy numer

Wystarczy, że wypełnisz ten krótki formularz, aby pobrać darmowy numer:

POBIERZ DARMOWY NUMER

100% Privacy Guaranteed.

Katarzyna Zamojska
Hotel Manager

PROPOZYCJE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ DLA GASTRONOMII

ODWIEDZAMY RESTAURACJE, KTÓRE ODNIOSŁY SUKCES

NAJLEPSZE INSPIRACJE DESIGNU I ROZWIĄZAŃ DO WNĘTRZ

Czym wyróżnia się nasze czasopismo?

PRAKTYCZNE PODEJŚCIE

Starannie wybieramy autorów, którzy odpowiadają za biznes restauracyjny i cateringowy. W przeciwieństwie do przypadkowej i wyrywkowej informacji znalezionej w sieci prezentujemy tylko sprawdzoną wiedzę w przejrzystej formie.

Forum Media Polska jest wydawcą takich czasopism branżowych, jak: „Facility Manager”, „Nowoczesny Magazyn”, „Służby Utrzymania Ruchu”, „Biznes Hotel”, czy „Online Marketing Polska”. Co roku na takich wydarzeniach, jak Kongres MODERN WAREHOUSE, Kongres FACILITY MANAGEMENT, czy KONGRES ONLINE MARKETING POLSKA skupiamy setki praktyków i ekspertów.

18 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU WYDAWNICZYM

Biznes Catering i Restauracje powstało w oparciu o formułę niemieckiego czasopisma, które od 16 lat skupia branżę gastronomiczną w Niemczech, prezentując międzynarodowe trendy i doświadczenie restauratorów z całego świata.

DOŚWIADCZENIE NIEMIECKIEGO„CATERING MANAGEMENT”

Wydawca:

Forum Media Polska

Polska 13, Poznań | 61 66 55 800 ​ | : czasopisma_branzowe@forum-media.pl

DOŚWIADCZENIE NIEMIECKIEGO „CATERING MANAGEMENT”

SPRAWDŹ SAM/A POBIERAJĄC PRZYKŁADOWY NUMER

Główne rubryki magazynu:

Marketing

Kompleksowy plan promocji restauracji i usług cateringowych do klienta indywidualnego i biznesowego - wykorzystanie i ocena skuteczności poszczególnych narzędzi: e-mail, reklama w prasie ogólnopolskiej i branżowej, narzędzia reklamowe w Internecie, profil na facebooku. Jak sprzedawać usługi specjalne i pakietowe: konferencje, wesela, komunie?

W jaki sposób zwiększyć liczbę gości w restauracji?

Rozkładamy na czynniki pierwsze narzędzia i metody promocji w Internecie, które przynoszą faktyczną sprzedaż: Facebook, Google+, promocja mailowa, obecność w serwisach gastronomicznych. Jak ich używać, aby przyniosły oczekiwany zwrot? Negatywne komentarze z portali gastronomicznych, jak im zapobiec, jak je wykorzystać, jeśli się pojawią?

Przeczytaj jakie są kreatywne i sprawdzone pomysły na atrakcje, które przyciągają klientów oraz jak zarabiać na kliencie, który już Cię odwiedził oraz w jaki sposób włączyć personel do sprzedaży usług?

W każdym wydaniu prezentujemy 5 różnego typu restauracji – odkrywamy, jak zmieniły menu, zarządzanie produktami, podejście do klienta oraz jakie działania marketingowe przełożyły na wzrost liczby gości.

Z wizytą w…

Trends & Design

To dział, w którym przedstawiamy najnowsze trendy architektoniczne, technologiczne i designerskie. Podpowiadamy, jak zaaranżować restaurację, pokazujemy, jak podnieść standard dzięki ciekawym aranżacjom przestrzeni indor oraz outdoor. Chcesz wiedzieć co przyciąga klientów do restauracji? Jak oczarować ich w trakcie pobytu? A może szukasz inspiracji do zmiany wystroju?

Piszemy o wszystkich tych elementach, które potrafią odmienić każde wnętrze.

Catering

Pomagamy przygotować oferty dla klientów biznesowych, ujawniając strategie działania największych firm w branży. Chcesz wiedzieć w jaki sposób przebić się ze swoją ofertą w regionie? W jaki sposób reagować na zmieniające się ceny rynkowe?

W tym dziale przedstawiamy najbardziej praktyczną wiedzę i sposoby na rentowne prowadzenie biznesu cateringowego.

Spodobał Ci się przykładowy numer? Sprawdź inne tytuły z naszej biblioteczki

POBIERZ ZA DARMO PRZYKŁADOWY NUMER

Please correct the following errors:
// See README.md for documentation lp.jQuery().ready(function($) { $('input[name^=ubafs-]', 'form').remove(); var info = JSON.stringify({ date: new Date(), agent: navigator.userAgent, screen: { availWidth: screen.availWidth, availHeight: screen.availHeight, width: screen.width, height: screen.height }, window: { innerWidth: window.innerWidth, innerHeight: window.innerHeight }, hasPlugins: ('length' in navigator.plugins && navigator.plugins.length > 0) }); var jevField = $('').val(info); $('form').append(jevField); });